Najlepsza polska telewizja online – spróbuj „za darmo”!

Dla wielu Polaków rozrzuconych po całym świecie polska tv online to jedyna nić, która stale łączy ich z ojczyzną. Bardzo trudno jednak zdecydować, którą spośród wielu prezentowanych na rynku ofert telewizji internetowych wybrać

Dla wielu Polaków rozrzuconych po całym świecie polska tv online to jedyna nić, która stale łączy ich z ojczyzną. Bardzo trudno jednak zdecydować, którą spośród wielu prezentowanych na rynku ofert telewizji internetowych wybrać. Ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji okazuje się wtedy możliwość przetestowania produktu, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dlatego polska tv przez internet PolBox.TV wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich potencjalnych klientów, oferując im telewizję za darmo na 3 dni. Być może ten czas nie wydaje się dla niektórych zbyt długi, jednak z pewnością wystarczy, aby dokładnie zapoznać się z wszystkimi możliwościami platformy i ewentualnie wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni pakiet.

PolBox.TV – darmowa tv internetowa – wypróbuj już dziś!

To, co z pewnością przyciąga widzów do PolBox.TV to bardzo szeroka oferta i jej świetna jakość. Każdy ma do wyboru 3 różne pakiety w bardzo przystępnych cenach, co pozwala na oglądanie telewizji online nawet osobom z niezbyt zasobnym portfelem. Dodatkowe oszczędności zapewni klientom zakup pakietu na okres dłuższy niż miesiąc. Prawdziwym  jednak hitem, bardzo rzadko spotykanym na wolnym rynku, są rabaty socjalne proponowane emerytom, osobom niepełnosprawnym, czy ubogim. Już w tej najniższej cenowo ofercie (Basic) znajduje się ponad 50 różnych kanałów telewizyjnych i radiowych, podczas gdy w ofercie Premium jest ich już ponad 120 kanały (to ten pakiet zostaje Ci udostępniony w czasie testowania). Wszystkie kanały można oglądać w czasie rzeczywistym, lub też skorzystać z opcji opóźnienia emisji, w przypadku osób przebywających w innej strefie czasowej. W ciągu 3 dni testowych PolBox.TV udostępnia również:

  • Archiwum programów telewizyjnych – dostęp do programów wyświetlanych nawet 2 tygodnie wstecz,
  • Funkcja Multiroom, pozwalająca korzystać z darmowej tv na 3 urządzeniach jednocześnie,
  • Kanały HD, jak też kanały przeznaczone tylko dla dorosłych

Wypełnij formularz i oglądaj telewizję za darmo!

Uzyskanie dostępu do polskiej telewizji za darmo nie wymaga absolutnie żadnego wysiłku. Wszystko, co należy zrobić, to wypełnić formularz dostępny na stronie. W bardzo krótkim czasie otrzymasz dostęp do polskojęzycznej telewizji na 3 dni, po których możesz zdecydować się na zakup. Oczywiście taki „okres próbny” do niczego Cię nie zobowiązuje, należy jednak zaznaczyć, że jest to oferta jednorazowa.