Niepokonana Jagiellonia

Po odejściu Michała Probierza wielu zastanawiało się jak będzie wyglądać forma Jagielloni na starcie Lotto Ekstraklasy 2017/2018. Kibice w Białymstoku do dziś prawdopodobnie nie mogą pogodzić się z brakiem mistrzostwa za poprzedni sezon. W końcu takie prezenty ze strony Legii w ostatniej kolejce sezonu często się nie zdarzają. Wystarczyło trochę więcej zimnej krwi, a Jaga broniłaby w tym sezonie tytułu. Tak się niestety nie stało. Trzeba było szybko wymazać z pamięci to niepowodzenie.

Na ten moment, w Lotto Ekstraklasie Jaga jest niepokonana. Jako jedna z trzech drużyn w trzech pierwszych kolejkach Nowego sezonu, jeszcze nie zaznała ligowej porażki. Warto dodać, że jako jedyna z tych trzech drużyn jest niepokonana i z kompletem zwycięstw. Arka dwukrotnie remisowała, Zagłębie raz musiało podzielić się punktami z rywalem.

Tak więc, początek w lidze jest bardzo obiecujący. Termalica, Pogoń i Górnik zawojowane. Trzy mecze, dziewięć punktów. Świetny początek. Niestety, szkoda, że tak dobrze idzie Jadze tylko w lidze. Wicemistrz Polski pożegnał się już bowiem z Ligą Europy niespodziewanie ulegając w dwumeczu wicemistrzowi Azerbejdżanu, drużynie Gabala. I choć po pierwszym wyjazdowym meczu zakończonym remisem 1-1 pojawiały się pewne głosy niezadowolenia, o tyle po porażce na swoim terenie 0-2, na klub spadła bardzo duża krytyka.

No cóż, pocieszeniem Jagielloni jest rewelacyjna postawa w lidze. Prawdopodobnie tylko to sprawiło, że kibice Jagi, z bólem, ale jednak przetrawili porażkę z azerską drużyną.

Dzisiejszy wpis pojawił się przy współpracy z portalem PrezentMarzen.com, który w swojej ofercie ma atrakcyjne i kreatywne pomysły na prezent. Przykładem może być jazda za pływanie skuterem wodnym, do którego gorąco zapraszamy!