Transfery w Ekstraklasie na koniec okienka

Do wielkich transferów w ostatnim dniu letniego okienka transferowego nie doszło. W zasadzie, tylko kilku piłkarzy zmieniło klub na zasadzie transferu definitywnego. W większości przypadków mieliśmy do czynienia z wypożyczeniami. Prezentujemy najciekawsze ruchy transferowe z wczoraj:

Dominic Boettcher – 22-letni niemiecki pomocnik polskiego pochodzenia przeszedł do Legii Warszawa z LSK Hansa na zasadzie wolnego transferu.

Jesus Imaz – 26-letni hiszpański napastnik opuścił Wisłę Kraków i za 300 tysięcy euro odszedł do Cadiz CF.

Szymon Pawłowski – doświadczony napastnik Lecha Poznań został wypożyczony do Bruk-Bet Termalici Nieciecza na okres jednego roku.

Vamara Sanogo – Legia wypożyczyła kolejnego napastnika. Tym razem 22-letniego gracza Zagłębia Sosnowiec.

Mato Milos – bohater jednego z najgłośniejszych transferów ostatniego dnia okienka transferowego w Polsce. Chorwat został wypożyczony z Lechii Gdańsk do Benifiki.

Martin Nespor – zawodnik pozyskany przez Zagłębie Lubin z KF Skenderbeu za 400 tysięcy euro.

Dani Abalo – na zasadzie wolnego transferu opuścił FC Caragena i dołączył do Korony Kielcy.

Maric Fink – słoweński pomocnik został wypożyczony z Cracovii do Rizesporu.

Michał Masłowski – nie znamy jeszcze nowego klubu 27-letniego pomocnika, ale Legia postanowiła wczoraj rozwiązać kontrakt z zawodnikiem.

A więc obyło się bez głośniejszych transferów. Najciekawszy z tego grona wydaje się transfer Martina Nespora, który będzie dużym wzmocnieniem dla Zagłębia Lubin, które w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo dobrze.