Ile zarabia hostessa?

Hostessa to wymarzony wielu zawód kobiet. Nic dziwnego, ponieważ za nim kryją się świetnie pieniądze, które są w zasięgu każdej aktywnej hostessy. Skutkiem tego, postanowiliśmy dziś odsłonić karty związane z działalnością hostess. Sprawdzamy, ile zarabiają hostessy w 2022 roku. Sprawdźcie sami!

Interesując się pracą hostessy z pewnością wiemy z pewnością o tym, że hostessy zarabiają bardzo dużo. Oczywiście ich zarobki uzależnione są od wielu elementów, takich jak ich aktywność zawodowa, częstotliwość brania udziału w wydarzeniach, czy też w kraju czy regionie, w którym działają zawodowo hostessy. Warto jednak dokładnie zgłębić temat, Ile zarabia hostessa, aby móc ocenić, czy jest to odpowiednio zarobkowy biznes dla nas.

Jakie są zarobki? Omawiamy temat szczegółowo.

Wchodząc w szczegóły zarobków hostess dowiadujemy się, że najlepsze hostessy zarabiają od 50 do nawet 100zł za godzinę swojej pracy. Wszystko zależne jest od poziomu trudności danego zlecenia, a także innych czynników, które mogą mieć swój wpływ na ostateczną stawkę godzinową. Należy pamiętać, że hostessy często pracują w weekendy, gdzie stawka zbliżona jest do górnej granicy po to, aby móc im wynagrodzić potrzebę pracy w teoretycznie wolnym czasie od pracy.

W skali miesięcznej, przy dobrych stawkach hostessy zarabiają około 2800zł netto, czyli na rękę. Mowa tutaj o prostych eventach, które nie są raczej skomplikowane w obsłudze. Jeśli jednak nasza praca jest bardziej zaawansowana i polega na większej aktywności zawodowej przykładowo z klientami, wtedy stawki są większe. Idealnym tego przykładem są hostessy klubowe, które zgarniają za swoją pracę nawet 7000zł netto za pracę w klubie. Jednak ich zakres pracy jest zdecydowanie bardziej zaawansowany, niż w wypadku hostessy przykładowo na targach.