Legia dziś przyjmie Napoli

Mecz między Legią a Napoli z pewnością rozpala Polskich kibiców. Jednak czy dziś Legia będzie w stanie zatrzymać tak wielki zespół, jakim jest Napoli? Start spotkania już o 18:45. Zapraszamy!

Szanse Legii z Napoli nie są wielkie, kiedy patrzymy zarówno na bilans wszystkich spotkań między tymi zespołami, jak i w momencie, gdy widzimy napiętą sytuację w tabeli i potrzebę zdobywania kolejnych punktów przez Napoli. W dniu dzisiejszym wydaje się, że Napoli przyjedzie do Warszawy w pełni zmotywowane i gotowe do walki o 3 punkty.

Przed dzisiejszym meczem Legia Warszawa jest liderem swojej tabeli Ligi Europy. Niemniej jednak, jest to większa motywacja dla Włoskiej drużyny, która wydaje się być gotowa na to, aby w Warszawie zebrać kolejne 3 punkty z Legią, która ma swoje argumenty, jednak jest przynajmniej o jedną klasę słabszym zespołem od swojego dzisiejszego przeciwnika. Skutkiem tego, czeka nas z pewnością ciekawy mecz!

Aktualny ranking legalnych bukmacherów

Jeśli nie wiesz gdzie legalnie obstawić dzisiejsze spotkanie Legii, sprawdź ranking bukmacherów, którzy są legalni w Polsce. Pamiętaj, grać można jedynie przy pomocy legalnych bukmacherów i jedynie będąc pełnoletnim!