Leszek Ojrzyński poinformował o odejściu z Arki Gdynia

Mecz ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie sie już za 2 dni, będzie ostatnim dla trenera Leszka Ojrzyńskiego. Jak poinformował on dziś, jego przygoda z nadmorskim klubem z Gdyni dobiega końca.

Już wczoraj, podczas konferencji prasowej prezes Wojciech Pertkiewic potwierdził zakończenie współpracy z aktualnym trenerem Arki Gdynia po terminie 30 czerwca. Kontrakt nie zostanie przedłużony przez sam klub, który nie jest w pełni zadowolony z usług trenera.

Trener Ojrzyński nie pracował w Gdyni długo, albowiem jego przygoda z klubem zaczęła się 10 kwietnia 2017 roku. W tym czasie trener poprowadził drużynę do finału Pucharu Polski, który został przegrany z Legią Warszawa, jak i do Superpucharu Polski.

Aktualnie nie mówi się o nowych trenerach oficjalnie, albowiem komunikat ma być wydany na początku czerwca. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że na nowej posadzie może zagościć  Zbigniew Smółka.

Dziękujemy za przeczytanie naszego newsa – powstał on przy współpracy z partnerem, który oferuje swoim klientom odzyskiwanie danych z macierzy RAID w Warszawie. Zapraszamy do sprawdzenia jego oferty!